Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Крестянівка

Крестянівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 7 км від районного центру і за 25 км від залізничної станції Воїнка. Дворів - 380. Населення - 1381 чоловік. Сільській Раді підпорядковано також село Нова Деревня.
У Крестянівці міститься центральна садиба колгоспу «Прапор комунізму», за яким закріп­лено 6482 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 5004 га орної землі, з них 2357 га зрошуваних. Основний напрям господарства - вирощування зернових культур. Із допоміжних підприємств є консервний завод, пекарня, холодильник. За високі показники в праці 17 трудівників відзна­чено орденами й медалями СРСР, серед них ком­байнера М. Г. Гібалова удостоєно звання Героя Соціалістичної Праці, орденом Леніна нагоро­джено механізатора А. С. Саніна.
Працюють восьмирічна школа, в якій 19 учителів навчають 346 учнів, будинок культури із залом на місць, бібліотека з фондом 10,7 тис. книжок, лікарня, аптека, дитячий садок, пошта, 4 магазини, їдальня.
У партійній та комсомольській організаціях 41 комуніст і 62 члени ВЛКСМ. Село засноване 1926 року. 113 жителів Крестянівки билися з німецько-фашистськими загарбниками в роки Великої Вітчизняної війни, з них 20 нагороджено орденами і медалями,
49 - загинуло. Встановлено пам'ятник воїнам, що полягли в бою під час визволення села.

.

Крестянівка - cучасна карта