Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ромашкине

Ромашкине - село, центр сільської Ради. Розташоване за 31 км від районного центру, за 8 км від залізничної станції Євпаторія і за 2 км від автошляху Євпаторія-Чорноморське. Дво­рів - 250. Населення - 1027 чоловік. Сільській Раді також підпорядкований населений пункт Колоски.
У Ромашкиному міститься центральна садиба комплексної бригади колгоспу «Шлях до кому­нізму». За трудові успіхи 14 жителів села нагороджено орденами і медалями СРСР, серед них О. Г. Ситник та А. І. Годосевича удостоєно ордена Леніна, М. М. Приходько - ордена Жовтневої Революції.
У селі є восьмирічна школа, в якій навчаються 350 учнів і працюють 24 вчителі, клуб, бібліотека з фондом 6 тис. книжок, фельдшерсько-акушереький пункт, дитячий садок, 2 мага­зини, майстерні побутового обслуговування. У 1968 році збудовано приміщення для історико-краєзнавчого музею.
Па обліку в партійній організації - 60 комуністів, у комсомольській - 31 член ВЛКСМ.
Засновано село наприкінці ХІХ ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. на фронтах Великої Вітчизняної війни билися з ворогом 53 жителі села, з них загинуло в боротьбі з гітлерівцями 9 чоловік, за мужність і героїзм нагоро­джено орденами і медалями СРСР 25 чоловік. На честь воїнів-односельців, які полягли на по­лях битв, установлено обеліск.

.

Ромашкине - cучасна карта