Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Мирне

Мирне - село, центр сільської Ради. Прилягає до північно-західної околиці Сімферополя. Сільраді підпорядковані населені пункти Білоглинка, Грушеве й Комсомольське.
У Мирному розміщені центральні садиби дос­лідного господарства Українського науково- дослідного інституту птахівництва, ордена Тру­дового Червоного Прапора радгоспу «Червоний» і радгоспу «Приміський». За радгоспом «Червоний» закріплено 2740 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 103-1 га орної землі. Господарство спеціалізується на птахівництві. У селі діє бройлерна фабрика, на якій щороку відгодовують понад 3 млн. бройлерів. За радгоспом «Приміський» закріплено 2356 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1110 га орної землі. Господарство спеціалізується на вирощуванні овочів, фруктів та молочному тваринництві.
В селі є середня (665 учнів і 40 учителів) та восьмирічна (442 учні і 26 учителів) школи, клуб, 2 бібіліотеки з загальним книжковим фон­дом 31 тис. примірників, лікарня, дитячий садок- ясла, три магазини, 2 їдальні, відділення зв'язку.
Партійна організація Мирного об'єднує 159 комуністів, комсомольська - 329 членів ВЛКСМ.
Як адміністративно-територіальна одиниця Мирне виникло 1960 року вкаслідок об'єднання населеного нункту радгоспу «Червоний» з селом Каховським (до 1945 року - Сарайли-Кият).
Поблизу Комсомольського виявлено стоянку доби раннього палеоліту, а в Мирному – пізньо-скіфське городище (III ст. до н. е. - IV ст. н. е.)
3 подвійною оборонною лінією. Тут же та непо­далік Грушевого досліджено 2 курганні скіфські могильники з похованнями в кам'яних ящиках ІІІ-І ст. до н. ери.

.

Мирне - cучасна карта