Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Просторне

Просторне - село, центр сільської Ради. Розташоване за 25 км від райцентру. Дворів - 207. Населення -1012 чоловік. Сільській Раді такоиї підпорядковані населені пункти Антонів­ка, Апрелївка, Благодатне, Бородіно, Гостинне, Нижні Отрожки, Світле, Слов'янське, Стефанівка і Шаги.
У Просторному міститься центральна садиба колгоспу «Україна», за яким закріплено 8058 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 6079 га орної землі. Господарство спеціалізується на вироб­ництві зерна, переважно пшениці та рису. Роз­винуте також м'ясо-молочне тваринництво. Діють винозавод, консервний завод, млин.
У селі є середня школа, в якій навчаються 479 учнів та працюють 34 вчителі, будинок культури із залом на 400 місць, бібліотека з книжко­вим фондом 10 тис. примірників, медичний пункт, дитячі ясла, побутовий комбінат, 2 магазини.
Партійна організація села об'єднує 32 кому­ністів, комсомольська - 138 членів ВЛКСМ.
Відоме село з XVIII століття.
Радянську владу встановлено у січні 1918 року.
Уродженцю села І. К. Яцуненку за героїзм, виявлений під час штурму Сапун-гори та визво­лення Севастополя, в травні 1944 року присвоє­но звання Героя Радянського Союзу.
У селі встановлено пам'ятник воїнам, які за­гинули на фронтах Великої Вітчизняної війни.

.

Просторне - cучасна карта