Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Новоіванівка

Новоіванівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 40 км від районного центру і за 50 км від залізничної станції Євпаторія. Дво­рів - 287. Населення - 932 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Вільне, Красноярське, Лен­ське й Хмельове.
У Новоіванівці розміщена центральна садиба Донузлавської птахофабрики. Господарство має 22 462 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 9908 га орної землі, спеціалізується на розве­денні птиці та відгодівлі великої рогатої худоби. За трудові успіхи орденів і медалей Союзу РСР удостоєно 109 чоловік, серед них ордена Леніна - чабана Г. П. Пєшкова.
На території Новоіванівки є середня школа, в якій 26 учителів навчають 360 учнів, клуб з кіноустановкою, бібліотека, дитячі ясла, поштове відділення, 2 магазини, їдальня. Партійна орга­нізація об'єднує 72 комуністів, комсомольська - 260 членів ВЛКСМ.
Виникло село 1929 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни билося з ворогом 211 жителів села, з них загинуло у боротьбі з гітлерівцями 97, нагороджено 94 чоловіка.
Поблизу Новоіванівки виявлено залишки скіфського, а біля Хмельового - середньовічного поселень.

.

Новоіванівка - cучасна карта