Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ковильне

Ковильне - село, центр сільської Ради. Розташоване за 10 км від районного центру і за 60 км від залізничної станції Євпаторія. Дворів - 249. Населення - 740 чоловік. Сільраді підпоряд­ковані також населені пункти Вітрянка, Волочаївка, Молочне й Сінокісне.
У Ковильному міститься центральна садиба радгоспу «Роздольненський», за яким закріплено 18 009 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 13 680 га орної землі. Господарство спеціалізу­ється на м'ясо-молочному тваринництві, виробництві зерна і виноградарстві. З0 спеціалістів і робітників радгоспу за трудові успіхи нагороджено орденами і медалями, грамотами ВДНГ
СРСР. Старшому чабану М. Д. Гармашу присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці. На базі його бригади працює обласна школа передового досвіду вівчарів. Ордена Леніна удостоєно куку­рудзівника М. Л. Преснякова і колишнього директора радгоспу А. А. Мельникова. 4 чоловіка здобули звання майстра вівчарства УРСР.
У селі є середня школа, в якій навчаються 457 учнів і працюють 28 учителів, будинок куль­тури з широкоекранною кіноустановкою і залом на 400 місць, бібліотека з фондом 10,6 тис. книжок, фельдшерсько-акушерський пункт, дитсадок-ясла, швейна майстерня, АТС, їдальня, 5 магазинів.
Партійна організація налічує 47 комуністів, комсомольська - 65 членів ВЛКСМ.
Село виникло 1912 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. 27 жителів села воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни, з них 12 - загинули. Орденами і медалями на­городжено 15 чоловік. На честь воїнів односельців, які віддали життя за визволення Батьківщини, встановлено обеліск.
У Ковильному споруджено пам'ятник В. І. Леніну. Тут створена також скульптурна композиція «Піонерія».

.

Ковильне - cучасна карта