Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Привітне

Привітне - село, центр сільської Ради. Розташоване за 16 км від районного центру і заліз­ничної станції Кіровська. Дворів - 715. Населен­ня - 2272 чоловіка. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Абрикосівка, Айвазовське, Бабенкове, Кринички й Матросівка.
У Привітному розміщена центральна садиба колгоспу «Батьківщина», за яким закріплено 4396 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3151 га орної землі. Розвинуті виноградарство, рільництво, тваринництво. За трудові досягнен­ня 111 чоловік нагороджено орденами й ме­далями СРСР, серед них М. Ф. Філенка й М. Ф. Довбенчак - орденом Жовтневої Револю­ції.
Є середня школа, в якій 31 учитель навчає 536 учнів, 2 бібліотеки із загальним фондом 9400 книжок, 3 будинки культури, 4 дитячих ясел, 2 медпункти, 6 магазинів, їдальня, пекарня,
млин.
У партійній організації села - 89 комуністів, у комсомольській - 167 членів ВЛКСМ.
Виникло село у XIV ст. Радянську владу вста­новлено в січні 1918 року. 119 жителів села би­лися з ворогом на фронтах Великої Вітчизняної війни, 62 чоловіка не повернулися з поля бою, 38 учасників війни відзначено орденами та меда­лями СРСР. 1971 року у Привітному встановлено пам'ятник загиблим партизанам.
Жителя села Абрикосівки виноградаря І. І. Майбороду удостоєно 1958 року звання Героя Соціалістичної Праці.
Поблизу сіл Привітного, Айвазовського та Абрикосівки виявлено залишки поселення доби бронзи та трьох античних поселень перших сто­літь до н. е.

.

Привітне - cучасна карта