Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Новокримське

Новокримське - село, центр сільської Ради. Розташоване за 24 км від районного цент­ру і залізничної станції Джанкой. Дворів - 280. Населення - 1100 чоловік. Сільській Раді підпо­рядковані населені пункти Істочне, Павлівка, Пахарівка, Чапаєве.
У Новокримському розміщена центральна са­диба колгоспу «Шлях Леніна», за яким закріп­лено 6923 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 5929 га орної землі. Господарство - багатогалу­зеве. Спеціалізується на виробництві зерна, ово­чів, молока. Діє консервний завод. За трудові успіхи 14 чоловік нагороджено орденами і меда­лями СРСР, серед них комбайнера П. М. Попова - орденом Леніна.
У селі є восьмирічна школа, в якій навчаються 317 учнів і працюють 13 учителів, будинок культури із залом на 450 місць, бібліотека з фон­дом 5 тис. книжок, дитячі ясла, швейна май­стерня.
У сільській парторганілації - 34 комуністи, у комсомольській - 47 членів ВЛКСМ.
Відоме село з XVII ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року.

.

Новокримське - cучасна карта