Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Зарічне

Зарічне - село, центр сільської Ради. Розташоване за 8 км від районного центру і залізничної станції Джанкой. Дворів - 446. Населення - 1659 чоловік. Сільській Раді підпорядковані населені пункти Армійське, Болотне, Корніївка, Митюрине, Мисове, Низинне, Нове Життя, Перепілкине, Побєдне, Суміжне, Тарасівка, Чайкине.
У Зарічному розміщена центральна сидиба радгоспу «Зарічний», за яким закріплено 6122 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4391 га орної землі. Господарство спеціалізується на овочівництві, а також виробництві зерна, м'яса і мо­лока; значні площі займають сади та виноградники. Діють консервний завод, який щороку ви­робляє понад 5 млн. умовних банок консервів, холодильник місткістю 500 тонн. За трудові успіхи 24 чоловіка нагороджено орденами і і ме­далями Союзу РСР.
З 1956 року в селі зведено понад 440 житлових будинків, по суті заново побудовано весь населений пункт. Проведено водопровід. У Зарічному є середня школа з інтернатом, в якій навчаються 795 учнів і працюють 47 учителів, клуб на 600 місць, бібліотека з книжковим фон­дом 15 тис. примірників, фельдшерсько-акушер­ський пункт, кравецька майстерня.
У сільській парторганізації - 85 комуністів, у комсомольській - 112 членів ВЛКСМ.
Відоме село з XVI ст. У січні 1918 року в сечі встановлено Радянську владу.
1965 року місцевий колгосп перетворено на радгосп.
У Зарічному встановлено пам'ятник полеглим на фронтах Великої Вітчизняної війни.
Поблизу села виявлено залишки давньогрець­кого міста Порфмія.

.

Зарічне - cучасна карта