Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від
Купить запчасти на сайте avtoopt.in.ua


Дніпровка

Дніпровка - село, центр сільської Ради. Розташована за 2 км від районного центру і за­лізничної станції Джанкой. Дворів - 619. Насе­лення - 2359 чоловік. Сільській Раді підпорядко­вані також населені пункти Дмитрівка, Калинів­ка, Костянтинівка, Мирнівка, Мічурінівка, Новостепове, Овочеве, Рисакове і Тимофіївка.
У Дніпровці розміщені 2 відділки радгоспу «Мічурінець», Джанкойська експедиція глибокого буріння «Кримнафтогазрозвідка», спецавтобаза тресту овочево-молочних радгоспів Кримської області. За трудові успіхи 15 передовиків виробництва нагороджено орденами та медалями Союзу РСР, серед них О. Г. Вовка, Г. І. Григор'єву та 3. О. Шац - орденом Леніна і Л. Ф. Ганзюк - орденом Жовтневої Революції.
У селі є початкова школа, де навчаються 107 дітей і викладають 6 учителів, клуб, бібліотека з книжковим фондом близько 13,5 тис. примір­ників, медпункт, дитсадок-ясла, 3 магазини.
У сільській парторганізації налічується 28 комуністів, у комсомольській - 5 членів ВЛКСМ.
Відоме село з XVIII ст. У 1907 році тут відбулися заворушення селян, до яких приєдналися жителі сусіднього села. Викликані з Джанкоя жандарми вчинили над учасниками виступу роз­праву, У січні 1918 року в селі встановлено Радянську владу. На фронтах Великої Вітчизняної війни 20 жителів села билися з ворогом, всі вони нагороджені орденами та медалями СРСР, 11 чоловік загинули в боях за Батьківщину. У селі встановлено пам'ятник воїнам, які від­дали життя за визволення Криму від німецько- фашистських загарбників.
Тут проживає Герой Радянського Союзу В. Я. Захаров.

.

Дніпровка - cучасна карта