Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Мельничне

Мельничне - село, центр сільської Ради. Розташоване за 34 км від Білогірська і за 50 км від залізничної станції Сімферополь. Дворів – 230. Населення - 840 чоловік.
Сільській Раді також підпорядковане село Ударне та селище Уміле. У Мельничному розміщена центральна садиба колгоспу «За мир», за яким закріплено 6223 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3937 га орної
землі. Господарство спеціалізується на тютюнництві. За успіхи в праці 75 колгоспників удостоєно орденів та медалей СРСР, серед них орде­ном Трудового Червоного Прапора і орденом Жовтневої Революції нагороджено А. І. Петриченка, О. М. Гудкова удостоєно ордена Трудово­го Червоного Прапора.
У селі є восьмирічна школа, де 14 учителів навчають 264 учнів, бібліотека з книжковим фондом 6516 примірників, клуб із стаціонарною кіноустановкою, фельдшерсько-акушерсккий пункт, поштове відділення, 2 магазини, їдальня.
Партійна організація колгоспу налічує 46 ко­муністів, комсомольська - 51 члена ВЛКСМ.
Виникло село у другій половині XVIII ст. Радянську владу встановлено тут у січні 1918 року. Під час німецько-фашистської окупації иа території сільради діяла розвідувально-диверсій­на група, очолювана Ф. Т. Ілюхіним. 132 жителі Мельничного билися з ворогом на фронтах, усі вони відзначені бойовими нагородами. Загинуло на полях битв 39 чоловік. У селі споруджено обеліск-пам'ятиик партизанам, полеглим 1944 року у бою з німецько-фашистськими окупан­тами.

.

Мельничне - cучасна карта