Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Суворовське

Суворовське - село, центр сільської Ради. Розташоване за 28 км від районного центру, за
4 км від залізничної станції Євпаторія і за кіло­метр від автошляху Євпаторія-Березівка. Дво­рів - 355. Населення - 1223 чоловіка. Сільраді підпорядковані також населені пункти Велике, Жовтокам'янка, Каменоломня, Лиманне, Побєдне, Тунельне і Вузлове.
У Суворовському міститься центральна садиба птахофабрики «Суворовська». З 13 421 га закріплених за нею сільськогосподарських угідь 6728 га орної землі. Господарство спеціалізується на виробництві яєць та винограду. За трудові успіхи 14 чоловік нагороджено орденами і медалями СРСР.
У селі є початкова школа (76 учнів і 3 вчителі), клуб на 250 місць, широкоекранний кінотеатр, бібліотека з фондом 8 тис. книжок фельдшерський пункт, дитсадок-ясла, комбінат побутового обслуговування, їдальня, 2 магазини.
Партійка і комсомольська організації налічують 89 комуністів та 36 членів ВЛКСМ.
Виникло село 1893 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року, У 1918 році жи­телі села постачали продовольством партизан­ський загін «Червоні каски». На фронтах Великої Вітчизняної війни бився з ворогом 21 житель села, 9 з них полягло в боротьбі з гітлерів­цями, 15 - нагороджені орденами і медалями Союзу РСР. На честь воїнів-односельців, які загинули за визволення Батьківщини під німецько-фашистських загарбників, встановлений обеліск.
На околицях Суворовського знайдено залишки поселення і кургани доби бронзи, а також кургани із скіфськими похованнями.

.

Суворовське - cучасна карта