Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Семисотка

Семисотка - село, центр сільської Ради. Розташована за 24 км від районного центру ї за 1,5 км від залізничної станції Петрове. Дворів - 568 Населення - 1934 чоловіка. Сільраді підпорядковані населені пункти Кам'янське, Львове, Петрове, Соляне й Фронтове.
у Семисотці міститься центральна садиба
когоспу «Семисотка», за яким закріплено 11720 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 7440 га орної землі, з них 713 га виноградників. Радгосп спеціалізується на м'ясо-молочному тваринництві, переважає свинарство. За трудові ус­піхи орденами і медалями СРСР нагороджено 145 чоловік, серед них свинарку Т. А. Іванникову - орденом Леніна; бригадира свиноферми Л. І. В'ялову удостоєно звання Героя Соціалістичної Праці, двох орденів Леніна і ордена Жовтневої Революції.
У селі є середня школа, в якій навчаються 512 дітей і працюють 37 учителів, будинок культури із залом на 600 місць, бібліотека з фондом 6,7 тис. клижок, лікарня, дитячі ясла, відділен­ня зв'язку, 5 магазинів.
Партійна організація налічує в своїх рядах 79 комуністів, комсомольська - 157 членів ВЛКСМ.
Виникло село в 40-х роках XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На захід від села, на Акмонайських позиціях, в січні-травні 1942 року точилися кровопролитні бої радянських десантів проти німецько-фашистських загарбників. 149 жителів села воювали з воро­гом на фронтах Великої Вітчизняної війни, 62 чоловіка загинули у боротьбі з фашистами, 14 нагороджені орденами і медалями Радянського Союзу.
В центрі села на братській могилі встановлено пам'ятник воїнам, які полягли при захисті Акмонайських позицій і визволенні Керченського півострова.
Поблизу Фронтового виявлено залишки двох скіфських поселень, могильника V-IV ст. до н. с., сарматського могильника, а також поселення 8-10 ст. Біля Кам'янського знайдено рештки турецької фортеці Арабат.

.

Семисотка - cучасна карта