Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Островське

Островське - село, центр сільської Ради. Розташоване за 22 км від районного центру і за 20 км від залізничної станції Воїнка. Дворів - 378. Населення - 1482 чоловіка. Сільраді підпо­рядковані також населені пункти Абрикосове, Мельничне, Снігурівка.
У Островському міститься центральна садиба колгоспу «Шлях Леніна», за яким закріплено 6724 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 5590 га орної землі, з них 2407 га зрошуваної. Головний напрям господарства - вирощування зернових культур і молочне тваринництво. Є консервний завод, млин, пекарня, холодильник. За доблесну працю 12 колгоспників нагороджено орденами і медалями. Звання Героя Соціалістич­ної Праці удостоєно комбайнера П. І. Тихановського, орденом Леніна нагороджено механіза­тора П. І. Стадникова, орденом Жовтневої Рево­люції - заступника голови колгоспу І. А. Липкіна.
Працюють середня школа, де 32 вчителі на­вчають 500 учнів, будинок культури із залом на 500 місць, бібліотека з фондом 3280 книжок, лікарня, дитячий комбінат, пошта, 5 магазинів.
У Островському - 74 комуністи й 78 комсомольців.
Засноване село 1924 року. Під час Великої Вітчизняної війни 96 жителів села билися з во­рогом, з них 41 нагороджено орденами і меда­лями, 24 полягло смертю хоробрих за Батьківщину.
У селі встановлено пам'ятники В. І. Леніну і К. Марксу.

.

Островське - cучасна карта