Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Первомайське

Первомайське - село, центр сільської Ра­ди, розташоване за 18 км від Сімферополя, за 4 км від залізничної станції Острякове, біля ав­тошляху Москва - Сімферополь. Дворів - 502. Населення - 1805 чоловік. Сільраді підпорядко­вані населені пункти Красне й Чайкине.
У Первомайському розміщена центральна са­диба радгоспу «Зоря», за яким закріплено 6879 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4186 га орної землі. Господарство спеціалізується на вирощуванні овочів та молочному тваринництві.
В селі є восьмирічна школа, в якій навчаються 356 учнів і працюють 24 вчителі, будинок культури із залом на 400 місць, бібліотека з книжковим фондом 14,2 тис. примірників, дитячі ясла, магазин.
Партійна організація села об'єднує 68 кому­ністів, комсомольська - 49 членів ВЛКСМ.
Засноване Первомайське 1927 року. На фрон­тах Великої Вітчизняної війни проти німецько-фашистських загарбників билися 37 жителів, 8 з них за бойові подвиги нагороджено орденами й медалями СРСР. 16 чоловік полягли у боротьбі проти ворога.

.

Первомайське - cучасна карта