Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Батальне

Батальне - село, центр сільської Ради. Роз­ташоване за 25 км від районного центру і за 10 км від залізничної станції Петрове. Через Батальне проходить автошлях Керч-Феодосія. Дворів - 369. Населення - 1436 чоловік. Сіль­ській Раді також підпорядковані населені пункти Андрієве, Єрофієве, Лугове, Южне, Ячмінне.
У Батальному міститься центральна садиба радгоспу «Батальний», створеного в 1962 році на базі відділку радгоспу «Семисотка». За радгоспом закріплено 12 972 га сільськогосподар­ських угідь, у т. ч. 4180 га орної землі. Радгосп є багатогалузевим господарством з розвинутим рільництвом і тваринництвом, в якому перева­жав вівчарство. Збудовано бройлерну фабрику на 100 тис. штук птиці. За успіхи в праці 49 чо­ловік удостоєно орденів і медалей СРСР, серед них орденом Леніна нагороджено комбайнера В. О. Кабаченка.
Тут є середня школа, де навчаються 452 учні і працюють 42 вчителі, клуб на 360 місць з кіноустановкою, бібліотека з фондом 6,6 тис. книжок, медпункт, дитячі ясла, відділення зв'язку і ощад­каса, 3 магазини, їдальня, побутовий комбінат.
Партійна організація об'єднує 55 комуністів, комсомольська - 146 членів ВЛКСМ.
Виникло село на початку XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни билися з фашистами 37 жителів села, з них 7 загинули в боях за Батьківщину, 14 відзначені орденами і медалями
Радянського Союзу. На братській могилі воїнів-десантників 44-ї армії, які полягли в боях проти гітлерівців у січні-травні 1942 року, і на честь воїнів-односольців, що віддали життя у боротьбі а фашизмом, встановлено обеліски Слави.
Неподалік Єрофієвого знайдено залишки поселення доби середньої бронзи, а поблизу Луго­вого - античного поселення І-III ст. н. ери.

.

Батальне - cучасна карта