Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Митрофанівка

Митрофанівка - село, центр сільської Ради, розташоване за 5 км від районного центру і залізничної станції Нижньогірська. Дворів - 306. Населення -1171 чоловік. Сільраді підпо­рядковані населені пункти Буревісник, Плодове Розливи, Червоне.
За колгоспом «Більшовик», центральна сади­ба якого розміщена у Митрофанівці, закріплено 6223 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4990 га орної землі. Господарство спеціалізуєть­ся на м'ясо-молочному тваринництві, розвинуті також садівництво, виноградарство та овочівни­цтво. За трудові успіхи 33 чоловіка нагороджено орденами і медалями СРСР, серед них свинарку П. 3. Вахтіну удостоєно ордена Жовтневої Рево­люції та ордена Трудового Червоного Прапора.
У селі є будинок культури із залом на 200 місць, бібліотека з фондом 13,3 тис. книжок, медпункт, дитячий комбінат, їдальня, магазин, побутова майстерня, хлібопекарня, пошта, ощад­на каса. Діти навчаються у восьмирічній школі с. Червоного,
На обліку в партійній організації перебувають 24 комуністи, у комсомольській - 28 чле­нів ВЛКСМ.
Засноване село 1858 року переселенцями з Курської та Воронезької губерній. У січні 1918 року в селі встановлено Радянську владу. На фронтах Великої Вітчизняної війни билися з во­рогом 124 жителі села, з них 72 - загинули, 52 -нагороджені орденами і медалями. Митрофанівці підтримували зв'язок з партизанами. Від рук фашистських катів загинули комуністи Н. А. Курганський, А. А. Курганський, А. І. Коломійцева, комсомолка Л. Ф. Рогова.
Поблизу Буревісника є скіфські кургани.

.

Митрофанівка - cучасна карта