Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Новогригорівка

Новогригорівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 12 км від районною цент­ру і залізничної станції Нижньогірська. Дворів - 290. Населення - 1074 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Владиславівка і Корінне.
У Новогригорівці міститься центральна сади­ба колгоспу ім. Войкова, за яким закріплено 7059 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4840 га орної землі (зрошуваних-950 га). Гос­подарство спеціалізується на садівництві, виноградарстві, тваринництві, птахівництві. Працюють птахоферма-репродуктор, яка виробляє З млн. яєць щороку, консервний завод потужні­стю 3 млн. умовних банок, млин, хлібопекарня, холодильник місткістю 1500 тонн. За трудові ус­піхи 18 жителів Новогригорівки відзначено орде­нами і медалями СРСР. У 1971 році голові колгоспу Ф. П. Сакуну присвоєно звання Горня Соціалістичної Праці. Орденом Леніна нагоро­джено агронома колгоспу О. М. Сеничкіну.
У селі є середня школа, в якій навчаються 500 дітей і працюють З0 учителів, музична школа, будинок культури із залом на 450 місць,
2 бібліотеки з загальним фондом 11,2 тис. кни­жок, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячий комбінат, універмаг, пошта, ощадна каса, побутова майстерня, готель.
Партійна організація об'єднує 43 комуністи, комсомольська - 38 членів ВЛКСМ.
Заснована Новогригорівка переселенцями и Київської губернії 1923 року. На фронтах Вели­кої Вітчизняної війни билися з ворогом 45 чоловік. На центральній площі села встановлено монумент вічної Слави на честь воїнів-односельців, які віддали життя за Батьківщину.

.

Новогригорівка - cучасна карта