Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Міжводне

Міжводне - село, центр сільської Ради. Розташоване на березі Каркінітської затоки, між бухтою Ярилгач і солоними озерами Джарилгачем і Панським, за 14 км від районного центру і за 82 км від залізничної станції Євпаторія. Дворів – 380. Населення - 1422 чоловіка. Сіль­раді підпорядковані села Водопійне, Вячеславівка, Зайцеве, Новоульяновка, Ромашкине й Сніжне.
У Міжводному міститься центральна садиба радгоспу «Міжводне», за яким закріплено 16 470 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 8171 га орної землі. Розвинуті тваринництво, виноградарство і рільництво. За успіхи в праці орденами й медалями СРСР нагороджено 109 чоловік. Господарством керує Герой Соціалістичної Праці А. М. Гайдуков.
Є середня школа, в якій 32 вчителі навчають 356 учнів, клуб з кіноустановкою, бібліотека з книжковим фондом 11,4 тис. примірників, лікарня, дитячі ясла, поштове відділення, 3 магазини.
Партійна організація села об'єднує 68 кому­ністів, комсомольська - 185 членів ВЛКСМ.
Перша згадка про село належить до XVIII ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни билося з німецько-фашистськими загарбниками 247 жителів села, нагороджено за виявлені мужність і відвагу 134 чоловіка, загинув у боротьбі з во­рогом 101. На їх честь споруджено обеліск.
У селі встановлено пам'ятник В. І. Леніну.
На території та поблизу села виявлені залиш­ки могильника й двох давньогрецьких поселень (IV-II ст. до н. е.). На одному з них знайдено кам'яний рельєф із зображенням Геракла.

.

Міжводне - cучасна карта