Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Новосільське

Новосільське - село, центр сільської Ради. Розташоване за 2 км від районного центру і за 72 км від залізничної станції Євпаторія. Дво­рів - 503. Населення - 2880 чоловік. Сільраді підпорядковане село Артемівка.
У Новосільському міститься центральна са­диба колгоспу «Більшовик», за яким закріплено 15 070 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 5296 га орної землі. Господарство спеціалізу­ється на виробництві винограду, м'яса, молока, яєць і вовни. Із допоміжних підприємств є консервний цех, майстерня, кузня. За трудові успіхи відзначено орденами й медалями СРСР 89 кол­госпників, серед них орденом Леніна нагоро­джено голову колгоспу І. Л. Чумакова, орденом Жовтневої Революції - пташницю М. І. Жудову і доярку Н. Є. Косареву.
Працюють восьмирічна школа, в якій 33 вчи­телі навчають 486 учнів, бібліотека, медпункт, дитячий садок, поштове відділення, 2 магазини.
Виникло село 1950 року. Тут живе 296 учас­ників Великої Вітчизняної війни, з них нагород­жено 101 чоловіка. У Новосільському є пам'ят­ник воїнам, які віддали своє життя в боротьбі за визволення Батьківщини від гітлерівців.

.

Новосільське - cучасна карта