Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Сонячна Долина

Сонячна долина - село, центр сільської Ради. Розташована біля автошляху Феодосія-Судак, за 46 км від залізничної станції Феодосія. Дворів - 231. Населення - 861 чоловік. Сіль­раді підпорядковані населені пункти Багатівка, Миндальне, Прибережне.
У Сонячній Долині міститься центральна са­диба випорадгоспу «Сонячна Долина», за яким закріплено 2945 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 967 га орної землі, з них - 647 га займа­ють виноградники і 72 га сади. Працює винозавод. За трудові успіхи 6 передовиків праці рад­госпу нагороджено орденами й медалями СРСР. У восьмирічній школі села 21 учитель навчає 270 учнів. Є клуб, літній кінотеатр на 450 місць, бібліотека з фондом 11,6 тис. книжок, медпункт, дитсадок-ясла, відділення зв'язку, ощадна, каса.
Партійна організація об'єднує 68 комуністів, комсомольська - 13 членів ВЛКСМ.
Засноване село у XIV ст.
Радянську владу встановлено у січні 1918 ро­ку. на фронтах Великої Вітчизняної війни билося з ворогом 8 жителів села, з них загинуло З, нагороджено орденами і медалями Союзу РСР 5 чоловік. На могилі танкіста А. С. Гнєздилова, який поліг смертю хоробрих у квітні 1944 року під час визволення села, встановлено пам'ятник.
На території і поблизу села виявлено залишки поселення доби пізньої бронзи і таврського городища пізнього середньовіччя. Збереглися рештки генуезької церкви ХІІІ-XV ст. У селі Багатівці розкопано поховання античною пе­ріоду.

.

Сонячна Долина - cучасна карта