Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Красна Поляна

Красна поляна - село, центр сільської Ради. Розташована за 25 км від районного центру і за 50 км від залізничної станції Євпаторія Дворів -278. Населення - 965 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Багратіонове, Внукове, Кузнецьке.
У Красній Поляні розміщена централіаіа са­диба радгоспу «Красна Поляна». У господарстві – 11 152 га сільськогосподарська угічі, у т. ч. 7592 га орної землі. Розвинуте м'ясо-мо­лочне тваринництво, вирощують зернові і олійні культури, виноград. 67 робітників радгоспу за трудові досягнення удостоєно орденів і медалей Союзу РСР, у т. ч. ордена Леніна - М. С. Вороніну, ордена Трудового Червоного Прапора - В. Ф. Кулика.
У селі є восьмирічна школа, де 28 учителів навчають 382 учнів, будинок культури із залом на 218 місць, бібліотека з фондом 9,9 тис. книжок, медпункт, зуболікарський кабінет, дитячий садок, універмаг.
Партійна організація села об'єднує 52 кому­ністів, на обліку в комсомольській організації - 91 член ВЛКСМ.
Перша згадка про село належить до XVII ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Вітчизняної війни проти німецько-фашистських загарбників боровся 121 житель села, з них 67 за мужність і відвагу нагоро­джено орденами й медалями СРСР, 56 заги­нули за визволення Батьківщини. На їх честь встановлено обеліск.
Неподалік Красної Поляни знайдено скіф­ський могильник, біля Кузнецького виявлено рештки пізньоскіфського поселення.

.

Красна Поляна - cучасна карта