Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Стахановка

Стахановка- село, центр сільської Ради. Розташована за 45 км від районного центру, за 24 км від залізничної станції Елеваторна і за
4 км від автошляху Сімферополь-Красний Перекоп. Дворів - 275. Населення - 1059 чочовік. Сільраді підпорядковані населені пункти Дальнє і Котельникове.
У селі міститься центральна садиба радгоспу «Батьківщина», за яким закріплено 10 672 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 8833 га ортії землі, з них 600 га зрошується водами Північно-Кримського каналу. Господарство багатогалузеве. Спеціалізується на птахівництві. За трудові успіхи 6 чоловік нагороджено Орденами і медалями. Тракторна колона зернорадгоспу, яка 1930 року брала участь у весняній сівбі в Сибіру, була нагороджена орденом Леніна.
У селі є середня школа (390 учнів ї учи­телів), медпункт, дільнична лікарня, дитячий садок, 5 магазинів, їдальня, побутова майстерня. Проведено водопровід.
Партійна організація села об'єднує 73 кому­ністів, комсомольська - 36 членів ВЛКСМ.
37 жителів села - учасники Великої Вітчизняної війни, всі вони відзначені орденами і меда­лями СРСР.

.

Стахановка - cучасна карта