Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Веселе

Веселе - соло, центр сільської Ради. Розташоване за 10 км від Судака біля автошляху Судак-Алушта, за 67 км від залізничної станції Феодосія. Дворів -367. Населення - 1146 чоловік. У Веселому міститься центральна садиба винорадгоспу «Веселівський», за яким закріплено 1279 га сільськогосподарських угідь, з них 744 га орної землі, у т. ч. 504 га під виноградниками.
Основний напрям господарства - виноградарство. В селі є винозавод, механічні майстерні. 63 трудівників нагороджено орденами й медаля­ми СРСР серед них бригадира виноградарів І. А. Черепененка- орденом Леніна. У восьмирічній школі села 15 учителів навчають 200 дітей. Працюють літній кінотеатр, бібліотека з фондом 13 тис. книжок, фельдшерсько-акушерський пункт, майстерня побутового обслуговування, 4 магазини, їдальня.
Партійна та комсомольська організації об'єд­нують 62 комуністів і 25 членів ВЛКСМ.
Відоме село з XV ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. 47 жителів села - учасники Великої Вітчизняної війни. Усі вони нагороджені орденами й медалями. Загинуло в  боротьбі з німецько-фашистськими загарбника­ми 19 чоловік. Поблизу Веселого збереглися за­лишки середньовічної церкви.

.

Веселе - cучасна карта