Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Рівне

Рівне - село, центр сільської Ради. Розташо­ване за 18 км від районного центру і залізнич­ної станції Урожайна. Дворів - 609. Населення - 1856 чоловік. Сільській Раді також підпорядко­вані населені пункти Зернове, Краснопільне, Молочне, Некрасове, Новокатеринівка, Новонікольське.
У Рівному міститься центральна садиба кол­госпу «Більшовик», за яким закріплено 12 507 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 10100 га орної землі. Господарство - багатогалузеве. Спеціалізується на м'ясо-молочному тваринництві. За досягнуті виробничі успіхи радгосп з 1964 року - учасник ВДНГ СРСР. Орденами і меда­лями нагороджено 12 чоловік, серед них ордена Леніна удостоєні С. С. Рязанов, С. С. Сенін, В. С. Шевченко, І. 10. Мордпяник, Г. Г. Казанцев, І. М. Панченко. У селі живе Герой Соціаліс­тичної Праці В. В. Каплан.
Діє середня школа, у якій 38 учителів навча­ють 560 учнів, будинок культури із залом на 350 місць, бібліотека з фондом 20 тис. книжок, лікарня, дитячий комбінат, побутовий комбінат, відділення зв'язку, 5 магазинів, їдальня, стадіон, два гуртожитки, пекарня. Діє водопровід.
Партійна та комсомольська організації села об'єднують 80 комуністів і 47 членів ВЛКСМ.
Село вперше згадується у писемних джерелах 1865 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. 148 жителів села бились з ворогом на фронтах Великої Вітчизняної війни, 52 з них нагороджено орденами і медалями. Встановлено пам'ятник воїнам, які загинули у 1941 році, захищаючи село від німецько-фашистських загарбників.

.

Рівне - cучасна карта