Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Мисове

Мисове - село, центр сільської Ради. Розташоване за 20 км від районного центру і заліз­ничної станції Сім Колодязів. Дворів - 324. Насе­лення - 623 чоловіка. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Азовське, Заводське, Семенівка.
У Мисовому міститься риболовецький колгосп ім. Димитрова.
Працюють восьмирічна школа, де 15 учителів навчають 170 учнів, клуб, будинок культури із залом на 500 місць, бібліотека з фондом 13,6 книжок, медпункт, аптека, дитячий комбінат, 8 магазинів, відділення зв'язку з ощадкасою.
Партійна і комсомольська організації об'єднують 27 комуністів і 58 членів ВЛКСМ.
Виникло село в 40-х роках XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. В 1921 році тут відкрито відділення державної організації «Головриба», яка постачала рибалкам снасті й продукти. В 1924 році в селі було створено колгосп «Голос рибалки». 81 місцевий житель боровся з ворогом на фронтах Великої Вітчизняної війни, 49 чоловік загинуло в боях за Батьківщину, 25 - нагороджені орденами і медалями Радянського Союзу.
Поблизу Мисового виявлено залишки городища, поселення і двох могильників VI ст. до н. є. - IV ст. н. е., неподалік Семенівки і Заводського - двох античних поселень, а також поселення VIІІ-Х ст. н. ери.

.

Мисове - cучасна карта

.