Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Насипне

Насипне - село, центр сільської Ради. Розта­шоване біля автошляху Феодосія - Сімферополь, за 8 км від залізничної станції Феодосія. Дво­рів - 476. Населення - 1608 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Ближнє, Вино­градне, Підгірне, Піонерське, Сонячне, Южне.
У Насипному міститься відділок винорадгос­пу «Феодосійський». Тут є виноградосховище на 1100 тонн, механічні майстерні. За успіхи в праці З0 чоловік удостоєно орденів і медалей СРСР, серед них робітників X. І. Майєра і Т. К. Шустрову нагороджено орденом Леніна.
Працюють восьмирічна школа, в якій 31 учи­тель навчає 324 учнів, будинок культури із за­лом на 750 місць, бібліотека з фондом близько 20 тис. книжок, амбулаторія, дитячий комбінат, будинок побуту, 4 магазини, їдальня.
У партійній організації на обліку перебувають 53 комуністи, у комсомольській - 20 членів ВЛКСМ.
Засноване село наприкінці XVII ст. Радян­ську владу встановлено в січні 1918 року. В роки Великої Вітчизняної війни у боях за Батьківщи­ну затнуло 37 чоловік. Нагороджено орденами
1 медалями 37 чоловік. У цьому районі проходи­ли бої під час Керченсько-Феодосійської десантної операції 1941-1942 рр. На честь червоногвардійців, які загинули в боях з білогвардійця­ми, та воїнів-визволителів установлено два обеліски.
Поблизу Насипного та Виноградного виявлено
2 античні поселення, а біля Насипного - й скіф­ське городище.

.

Насипне - cучасна карта