Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Русаківка

Русаківка - село, центр сільської Ради. Розташована за 17 км від районного центру і за 40 км від залізничної станції Сімферополь. Дворів - 312. Населення - 1079 чоловік. Сіль­ській Раді також підпорядковані села Єгорівка, Запілля, Зорька, Лугове.
У Русаківці міститься центральна садиба кол­госпу «Світанок», за яким закріплено 6972 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3412 га оргии землі. Господарство спеціалізується на вирощу­ванні ефіроолійних, культур, розвинуті також садівництво і виноградарство. За трудові успіхи 36 колгоспників нагороджено орденами і медалями СРСР, серед них орденом Леніна - Д. П. Білокопитову, орденом Трудового Черво­ного Прапора - К. М. Анохіна, О. О. Білокопитова, В. М. Городову, Ю. В. Ликова, В. Ю. Самбур­ську, О. І. Сисоєва, Т. Й. Філіпову.
У Русаківській середній школі 18 учителів навчають 276 учнів. Є будинок культури із залом на 400 місць, клуб із стаціонарною кіноуста­новкою, бібліотека з фондом 11 тис. книжок, фельдшерсько-акушерський пункт, дитсадок-ясла, поштове відділення, ощадна каса, 3 магазини, їдальня, побутовий комбінат.
Партійна організація колгоспу «Світанок» на­лічує 49 комуністів, комсомольська - 55 чоловік.
Село засноване переселенцями у 1920 році. 138 жителів села були учасниками Великої Віт­чизняної війни, 131 - нагороджено орденами і медалями СРСР. Полягли у боротьбі з німецько- фашистськими загарбниками 43 чоловіка. На честь воїнів-односельців, які загинули на фрон­тах, споруджений монумент Слави.

.

Русаківка - cучасна карта