Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ярке Поле

Ярке Поле - село, центр сільської Ради. Розташоване за 25 км від районного центру і залізничної станції Джанкой. Дворів - 257. Насе­лення - 978 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Арбузівка, Веселе, Відрадне, Віль­не. Дібрівка, Нахідка, Слов'янка й Тімірязєве.
У Яркому Полі розміщена центральна садиба колгоспу «Перемога», за яким закріплено 4225 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 3478 га орної землі. Господарство спеціалізується на садівни­цтві і виноградарстві, розвинуті також виробництво зерна й тваринницької продукції.
У селі є середня школа, де навчаються 436 учнів і працюють 44 вчителі, клуб, бібліотека, медпункт, побутовий комбінат, 2 магазини.
У партійній організації села - 46 комуністів, у комсомольській - 44 члени ВЛКСМ.
Відоме село з XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни проти ненависного ворога би­лися 36 жителів села, з них 34 - за мужність і відвагу нагороджені орденами й медалями СРСР. 14 чоловік полягли за свободу й незалежність Батьківщини. У селі споруджено пам'ятник воїнам-односельцям, які загинули в боротьбі проти Гітлерівців.
У Яркому Полі встановлено пам'ятник В. І. Леніну.

.

Ярке Поле - cучасна карта