Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Горностаївка

Горностаївка - село, центр сільської Ради. Розташоване за 40 км від районного центру і за 25 км від залізничної станції Керч-ІІ. Дворів - 975. Населення - 2580 чоловік. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Новомиколаївка, Сокільське.
У Горностаївці міститься центральна садиба радгоспу «Керченський», за яким закріплено 10 тис. га сільськогосподарських угідь, з цих 6413 га орної землі. Господарство спеціалізуєть­ся на овочівництві і молочному тваринництві. Радгоспна томатна фабрика виробляє за сезон близько 2 тис. тонн томату.
За успіхи в праці 109 передовиків виробництва нагороджено орденами і медалями, серед них орденом Леніна - доярку В. Я. Стародубську, орденом Жовтневої Революції – брнгадира-виноградаря М. М. Бодрова.
У селі є середня школа, де навчаються 484 учні і працюють 29 учителів, будинок культури із залом на 600 місць та широкоекранною кіно­установкою, 2 бібліотеки з фондом 12,1 тис. кни­жок, дільнична лікарня, дитячий комбінат, 7 ма­газинів, їдальня, побутовий комбінат.
Партійна організація села об'єднує 68 кому­ністів, комсомольська - 169 членів ВЛКСМ.
Виникло село в 40-х роках XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. Під час Великої Вітчизняної війни 108 жителів села боро­лися проти ворога, з них 56 загинуло, 42 нагороджено орденами і медалями. В селі встановлено пам'ятник загиблим воїнам-односельцям.
Неподалік Горностаївки знайдено залишки поселення доби мезоліту, неоліту і бронзи, по­близу Сокільського - античного поселення III-I ст. до н. ери.

.

Горностаївка - cучасна карта