Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ізобільне

Ізобільне - село, центр сільської Ради. Роз­ташоване за 8 км від Алушти і за 41 км від за­лізничної станції Сімферополь. Дворів - 282. На­селення - 2100 чоловік. Сільраді підпорядковані також населені пункти Верхня Кутузовка,
Ниж­ня Кутузовка та селище Розовий.
В Ізобільному розміщені будівельно-монтажне управління тресту «Укрдіпроспецбуд» і відділок радгоспу «Алушта». Основний напрямок господарства відділку - виноградарство. За ударну працю орденами і медалями СРСР нагороджені 27 трудівників радгоспу.
В селі є восьмирічна школа, де 26 учителів навчають 415 дітей, 2 клуби на 400 місць кож­ний, бібліотека з фондом 13,5 тис. книжок, амбу­латорія, дитячий садок, пошта, побутовий ком­бінат, 4 магазини, 2 їдальні.
На обліку в партійній та комсомольській орга­нізаціях села - 72 комуністи й 121 комсомолець.
Виникло село наприкінці XV ст. У січні 1918 року тут встановлено Радянську владу. На фрон­тах Великої Вітчизняної війни з ворогом воюва­ли 118 жителів села, 109 з них нагороджені орденами й медалями, загинули в боях проти гітлерівців 30 жителів. На честь воїнів, які від­дали життя за визволення села від фашистських загарбників, односельці встановили обеліск.
На території й поблизу села виявлено залишки неолітичного поселення, таврського могиль­ника і поселення XIV-XV століть.

Дивиться також інші населені пункти району:

.

Ізобільне - cучасна карта