Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Жемчужина

Жемчужина - село, центр сільської Ради. Розташована за 23 км від районного центру і за­лізничної станції Нижньогірська, за кілометр від автошляху Нижньогірський-Сімферополь. Дворів -376. Населення - 1158 чоловік. Сільській також підпорядковані села Дрофине, Піни, Прирічне, Стрепетове і Яструбки.
У Жемчужині міститься центральна садиба радгоспу «Перемога», за яким закріплено 2347 га сільськогосітодарських угідь, у т. ч. 584 га орної землі. Зрошується 1845 га. Господарство спеціалізується на вирощуванні фруктів, ягід
i винограду. За трудові успіхи 19 передовиків радгоспного виробництва нагороджено орденами
й медалями Союзу РСР. За досягнення у роз­витку плодівництва радгосп відзначений у 1958 і 1960 рр дипломами 2-го ступеня ВДНГ СРСР 1962 року дипломом пошани, 1963 року - ди­пломом 1-ю ступеня виставки.
У селі є восьмирічна школа, в якій 20 учите­лів навчають 294 учнів, клуб із стаціонарною кіноустановкою і залом на 400 місць, літній кіно­театр, бібліотеки із загальним фондом 18,2 тис. книжок, медпункт, комбінат побутового обслуговування, магазини, профілакторій для тварин­ників, відділення зв'язку.
Партійна організація села об'єднує 60 кому­ністів, комсомольська - 28 членів ВЛКСМ.
Виникло село на початку XIX ст. Радянська влада встановлена у січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни билися з ворогом 11 жителів села, всі вони нагороджені орденами і медалями Союзу РСР.
У Жемчужині встановлено пам'ятник В. І. Ле­ніну.

.

Жемчужина - cучасна карта