Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Полтавка

Полтавка - село, центр сільської Ради. Розташована за 20 км від районного центру, біля залізничної станції Єфремовська, за 1,5 км від автошляху Москва-Сімферополь. Дворів - 573. Населення - 1870 чоловік. Сільраді підпорядко­вані населені пункти Дубрівське, Комарівка і Машине.
У Полтавці міститься центральна садиба Октябрського птахорадгоспу. Із 15 547 га сільсько­господарських угідь, закріплених за господарст­вом, 12 035 га займають орні землі. Розвинуті тваринництво, птахівництво, рослинництво, виноградарство. Працюють бройлерна фабрика, комбікормовий та асфальтовий заводи. За трудові досягнення орденами й медалями нагороджено 9 чоловік, серед них ордена Леніна удостоєно хмеханіка М. А. Дрозда та доярку К. П. Йопу. За успіхи у птахівництві господарство у 1971 році відзначено дипломом 2-го ступеня ВДНГ СРСР, 5 спеціалістів нагороджено срібними та бронзовими медалями.
Є середня школа, де 32 вчителі навчають 430 учнів, клуб, бібліотека з фондом близько 15 тис. книжок, літній кінотеатр, дитячий комбі­нат, 2 магазини, їдальня, побутові майстерні. Діє водопровід.
На обліку в парторганізації села перебувають 65 комуністів, у комсомольській - 45 чоловік.
Виникло село в XIX ст. Радянську владу вста­новлено у січні 1918 року. 1929 року у селі було організовано відділок Сімферопольського зерно­радгоспу. 7 липня 1931 року господарство від­відав М. І. Калінін, познайомився з його робо­тою. На фронтах Великої Вітчизняної війни
билося я ворогом З0 жителів села, з них заги­нуло у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками 17 чоловік, нагороджено орденами і медалями Союзу РСР 24 чоловіка.

.

Полтавка - cучасна карта