Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Іллічеве

Іллічеве - село, центр сільської Ради, розташоване за 20 км від районного центру і заліз­ничної станції Краснофлотська. Дворів - 235. Населення - 1000 чоловік. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Восточне, Геор­гіївка, Дятлівка, Надежда, Річне й Шахтине.
В Іллічевому розміщена центральна садиба колгоспу «Шлях до комунізму», за яким закріп­лено 6060 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 4567 га орної землі. Господарство спеціалізується на тваринництві й рослинництві. Діють філіал Совєтського виноробного заводу, млин і консерв­ний цех. За виробничі досягнення 18 трудівни­ків нагороджено орденами й медалями СРСР, серед них бригадира колгоспу П. Г. Юр'єва - орденом Жовтневої Революції.
У селі є середня школа, де навчаються 440 ді­тей працюють 32 вчителі, клуб, літній кіноте­атр, бібліотека з книжковим фондом 12 тис. при­мірників, 2 магазини, їдальня, поштове відді­лення.
Партійна організація Іллічевого об'єднує 50 комуністів, комсомольська - 168 членів ВЛКСМ.
Заснування села належить до 1892 року. Ра­дянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни проти німецько-фашистських загарбників билися З0 жителів, з них 24 за виявлені хоробрість і від­вагу нагороджено орденами й медалями СРСР. 15 чоловік загинуло смертю хоробрих. Під час
гітлерівської окупації тут у 1942-1943 рр. діяла підпільна група, яку очолював В. О. Грушевий (В. І. Бойко).
Біля с. Дятлівки в кургані розкопано поховання доби бронзи в кам'яному розписному лиш­ку, а поблизу с. Надежди - поховання скіфа-воїна в бронзовому шоломі, панцирі із набором бронзових стріл (IV-III ст. до н. ери).

.

Іллічеве - cучасна карта