Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ленінське

Ленінське - село, центр сільської Ради. Розташоване за 34 км від районного центру і за 7 км від залізничної станції Елеваторна. Дворів - 475. Населення - 1746 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Звіздне, Криловка й Пряме.
У Ленінському міститься центральна садиба колгоспу ім. XIX партз'їзду, за яким закріплено 7570 га сільськогосподарських угідь, у т. ч, 5861 га орної землі. Господарство спеціалізується на тваринництві, виноградарстві, овочівництві. Є також птахівницький комплекс. За ударну працю орденами й медалями Союзу РСР нагороджено 21 трудівника.
Є середня школа (450 учнів і 28 вчителів), будинок культури із залом на 250 місць, медичний пункт, дитсадок, три магазини, поштове відділення, побутові майстерні. Діє водопровід.
На обліку в партійній організації села перебувають 70 комуністів, у комсомольській - 45 членів ВЛКСМ.
Перші відомості про село належать до 1861 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни билося з ворогом 106 жителів села. Загинуло 22 чоловіка. Всі учасники війни нагороджені орденами і медалями СРСР.
У селі встановлено пам'ятник В. І. Леніну.

.

Ленінське - cучасна карта