Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Новожилівка

Новожилівка - село, центр сільської Ради. Розташоване за 42 км від районного центру і за 44 км від залізничної станції Сімферополь. Дворів - 395. Населення - 1243 чоловіка. Сіль­ській Раді також підпорядковані населені пункти Аннівка, Лазе, Лермонтовка, Новоолександрівка, Труд, Тургенєве, Чикаренко.
У Новожилівці міститься центральна садиба радгоспу «Новожилівський», за яким закріплено 12 927 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 6211 га орної землі. Господарство спеціалізу­ється на м'ясо-молочному тваринництві, переважає вівчарство. 52 чоловіка за успіхи в праці нагороджено орденами і медалями СРСР, серед них В. В. Шалатоніна - орденом Леніна і Л. С. Шалатоніну - орденом Трудового Чер­воного Прапора.
У селі є восьмирічна школа, де навчаються 236 дітей і працюють 12 учителів, бібліотека з книжковим фондом 6598 примірників, клуб, ста­ціонарна кіноустановка, фельдпіерсько-акушер­ський пункт, дитсадок-ясла, 2 магазини, їдальня, побутовий комбінат.
Партійна організація радгоспу налічує 46 ко­муністів, комсомольська - 40 членів ВЛКСМ.
Засноване село в 1864 році. Свою теперішню назву воно дістало на честь Героя Радянського Союзу жителя Поволжя Л. І. Повожилова, який проявив героїзм у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками на кримській землі. 126 жителів села билися з ворогом на фронтах Ве­ликої Вітчизняної війни. Всі вони нагороджені орденами і медалями Союзу РСР. В боях за Батьківщину загинуло 60 чоловік.
Поблизу села Новоолександрівки відома гру­па курганів, в центрі її - курган Довгий.

.

Новожилівка - cучасна карта