Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Уварівка

Уварівка- село, центр сільської Ради, розташоване за 4,5 км під районного центру і заліз­ничної станції Нижньогірська. Дворів - 301. На­селення - 1159 чоловік. Сільраді підпорядковані також населені пункти Дем'янівка, Лиственне, Новоіванівка, Сім'яне.
В Уварівці міститься центральна садиба кол­госпу ім. С. М. Кірова, за яким закріплено 3582 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2598 га орної землі (1154 га зрошується). Господарство спеціалізується на тваринництві. Вирощуються зернові культури, овочі, виноград, фрукти. За успіхи в праці 32 чоловік удостоєно орденів і медалей Союзу РСР, серед них орденом Леніна нагороджено бригадира П. О. Солом'я­ного, орденом Жовтневої Революції - трактори­ста П. В. Неменущого.
У восьмирічній школі - 343 учні і 20 учите­лів, є будинок культури із залом на 450 місць з стаціонарного широкоекранною кіноустанов­кою, 2 бібліотеки із загальним фондом 16,4 тис. книжок, фельдшерсько-акушерський пункт, ди­тячий комбінат, три магазини, будинок побуту, їдальня, пошта, ощадна каса.
Партійна організація об'єднує 32 комуністів, комсомольська - 19 членів ВЛКСМ.
Виникло село в середині XIX ст. Радянську владу встановлено у січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни билися з ворогом 110 жителів села, з них загинуло 65 чоловік, 43 нагороджено орденами і медалями Радян­ського Союзу.
Встановлено обеліск Слави воїнам-односельцям, які полягли в роки громадянської і Великої Вітчизняної воєн.
Є пам'ятник С. М. Кірову.

.

Уварівка - cучасна карта