Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Руч’ї

Руч'ї - село, центр сільської Ради, розташоване за 15 км від районного центру і за 15 км від залізничної станції П'ятиозерна. Дворів - 335. Населення - 1246 чоловік. Сільраді пупоряд­ковані також населені пункти Городнє, Комиш­не, Комунарне, Максимівка і Федорівка.
У Руч'ях міститься центральна садиба колгоспу «Радянська Батьківщина», за яким закріп­лено 8784 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 6931 га орної землі. Господарство спеціалізу­ється на вирощуванні рису і виробництві  тваринницької продукції. За трудові успіхи 57 колгоспників удостоєно орденів і медалей СРСР. Діють механізований тік, консервний і винний цехи, хлібопекарня, холодильник.
У середній школі села 36 учителів навчають 480 дітей. Працюють будинок культури із залом на 720 місць, медпункт, 2 дитячі комбінати, уні­вермаг, майстерня побутового обслуговування, 5 магазинів, відділення зв'язку, їдальня.
Партійна організація села об'єднує 48 кому­ністів, комсомольська - 45 членів ВЛКСМ.
Виникло село в 60-х роках XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. 33 жителі сіл Комишного і Руч'їв воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни, з них 19 нагороджено орденами і медалями СРСР, 14 чоловік загинуло у боротьбі з ворогом.

.

Руч’ї - cучасна карта