Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Крайнє

Крайнє - село, центр сільської Ради, розташоване за 23 км від районного центру і заліз­ничної станції Саки. Дворів- 256. Населення- 964 чоловіка. Сільраді підпорядковані також на­селені пункти Вершинне, Київка, Любимівка, Трудове.
У Крайньому міститься центральна садиба колгоспу ім. Жданова, за яким закріплено 3277 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 2671 га орної землі. Колгосп спеціалізується на вирощуванні зернових культур, відгодівлі великої рогатої ху­доби та свиней. За трудові досягнення орденами і медалями СРСР нагороджено 12 чоловік, серед них знатного чабана району Д. К. Магарова - орденом Леніна.
У селі є восьмирічна школа, де 14 учителів навчають 196 учнів, будинок культури із залом на 400 місць, бібліотека з книжковим фондом 9750 примірників, фельдшерсько-акушерський пункт, дитсадок-ясла, 2 магазини, їдальня.
На обліку в партійній організації - 37 комуністів, у комсомольській - 15 членів ВЛКСМ.
Виникло село 1868 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. 47 жителів села билися з німецько-фашистськими загарбниками на фронтах Великої Вітчизняної війни, загинуло у боротьбі з гітлерівцями 19, нагороджено 39 чоловік. У 1965 році встановлено обеліск на честь воїнів-односельців, які віддали життя за Батьківщину.
Є пам'ятник В. І. Леніну.

.

Крайнє - cучасна карта