Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Журавки

Журавки - село, центр сільської Ради, розташоване за 12 км від районного центру і заліз­ничної станції Кіровська, за 25 км від морського порту Феодосія. Дворів - 712. Населення - 2549 чоловік. Сільській Раді також підпорядковані на­селені пункти Видне, Маківське, Новопокровка, Партизани, Спасівка й Тутівка.
У Журавках розміщена центральна садиба радгоспу «Червоний промінь», за яким закріп­лено 9829 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 6186 га орної землі. Основний напрям господар­ства - овочево-молочний. Діють холодильник, консервний завод, винозавод. За трудові подвиги 43 чоловіка відзначено орденами та медалями СРСР.
Є середня школа, де навчаються 540 учнів і працюють 37 учителів, є бібліотека з фондом 9,7 тис. книжок, будинок культури із залом на 350 місць, аптека, 2 дитячі дошкільні заклади, 2 магазини, 2 їдальні, поштове відділення,
ощадкаса.
На обліку в партійній організації села - 120 комуністів, у комсомольській - 131 член ВЛКСМ. Виникло село 1811 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни билися з ворогом 200 жителів села, з них 37 нагороджено орденами й медалями Союзу РСР, 95 чоловік віддали жит­тя за визволення Батьківщини від німецько-фашистських загарбників. На їх честь встановлено пам'ятник. Біля сіл Новопокровки й Партизанів виявлено залишки скіфського курганного могильника і двох античних поселень перших століть до нашої ери.

.

Журавки - cучасна карта