Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Мар’ївка

Мар'ївка - село, центр сільської Ради, розташоване за 64 км від районного центру і за 40 км від найближчої залізничної станції Керч-ІІ, за 6 км від Чорного моря. Дворів - 161. Насе­лення - 560 чоловік. Сільраді підпорядковані села Борисівка, В'язникове і Пташкине.
У Мар'ївці міститься центральна садиба рад­госпу «Червонофлотський» і дільниця Керченського лісництва. За радгоспом закріплено 12 112 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 6612 га орної землі. Господарство спеціалізуєть­ся на м'ясо-молочиому тваринництві і виробництві зерна. Працюють майстерні ремонту сільгосптехніки. За трудові досягнення 36 чоловік відзначено орденами й медалями СРСР, серед них доярку радгоспу М. Д. Заволоко нагородже­но орденом Жовтневої Революції.
У селі є восьмирічна школа, в якій навчаються 170 учнів і працюють 13 учителів, клуб на 320 місць із стаціонарною кіноустановкою, бібліотека з фондом 8,2 тис. книжок, медпункт, дитячий садок, їдальня, 3 магазини.
Партійна і комсомольська організації села налічують у своїх рядах 40 комуністів і 49 чле­нів ВЛКСМ.
Мар'ївка виникла в 60 х роках XIX ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. 63 жителі села боролися проти ворога на фрон­тах Неликої Вітчизняної війни, з них 43 чоловіка загинули, 7 - нагороджені орденами й медаля­ми Радянського Союзу. У селі встановлено обеліск Слави на честь воїнів, які полягли за Батьківщину в 1941-1945 роках.
Поблизу сіл Мар'ївки і В'язникового виявлено залишки двох античних поселень і могиль­ника IV-III ст. до н. ери.

.

Мар’ївка - cучасна карта