Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Грушівка

Грушівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 47 км від районного центру і заліз­ничної станції Кіровська. Через село проходить автошлях Феодосія-Сімферополь. Дворів – 558. Населення - 1700 чоловік. Сільській Раді також підпорядковані населені пункти Перевалівка й Холодівка.
У Грушівці розміщена центральна садиба радгоспу «Грушівський», за яким закріплено 2715 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 964 га орної землі. Це - багатогалузеве господарство з розвинутими виноградарством, рільни­цтвом, тютюнництвом і тваринництвом. Діє винозавод. За трудові успіхи 55 працівників радгоспу нагороджено орденами та медалями СРСР.
Тут є середня школа, де навчається 390 учнів і працюють 29 учителів, клуб, літній кіно­театр, бібліотека з фондом понад 11 тис. книжок, медпункт, дитячий садок-ясла, поштове відділен­ня, ощадкаса, 2 магазини, їдальня. Діє водопровід.
На обліку в партійній організації села - 87 комуністів, у комсомольській - 74 члени ВЛКСМ.
Село виникло 1746 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фроятах Великої Вітчизняної війни 147 жителів села били­ся проти німецько-фашистських загарбників, з них 82 - загинуло, 24 - нагороджено орденами та медалями Радянського Союзу. Неподалік седа знаходиться братська могила, в якій поховано 99 закатованих гітлерівцями партизанів. Від рук окупантів загинули також юна розвідниця Чєбишева та комсомолка В. Фролова.
Поблизу Грушівки виявлено залишки двох поселень: доби бронзи та середньовічне (IX- X ст.), на якому досліджено керамічні печі.

.

Грушівка - cучасна карта