Поштове - селище міського типу, центр селищної Ради. Розташоване на березі річки Альми, біля залізничної станції Поштова, за 15 км від районного центру. Через селище проходить автошлях Сімферополь-Піщане. Дворів- 728. Населення - 2537 чоловік. Селищній Раді також підлоряковані населені пункти Завітне, Зубакине, Казанки, Малинівка, Нововасилівка, Новопавлівка, Омелянівна, Приятне Снідання, Ростуче, Самохвалове, Севастянівка. Стальне, Тополі.
У Поштовому міститься центральна садиба радгоспу ім. Чкалова - одного з найбільших плодівницьких господарств. За радгоспом закріплено 7100 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 1926 га орної землі. Крім садівництва і виноградарства, у радгоспі розвинуті зернове господарство і тваринництво. У селищі знаходяться вино-завод, консервний цех, холодильник для зберігання фруктів. Успіхи радгоспу в розвшку садівництва відзначено 1958 і 1960 років дипломами 1-го і 2-го ступеня ВДНГ СРСР, за високу якість плодів радгосп нагороджений двома золотими і двома срібними медалями Міжнародної Ерфуртської виставки (НДР). За досягнення в праці 54 жителі селища відзначено орденами і медалями СРСР. Звання Героя Соціалістичної Праці присвоєно бригадиру-садівнику М. Г. Гржибовському, садівнику С. К. Пилявській.
Працюють середня школа, в якій 42 вчителі навчають 696 учнів, дитяча музична школа, будинок культури із залом на 300 місць, бібліотека з книжковим фондом 16 тис. примірників, лікарня, аптека, 2 диткомбінати, універмаг, 4 магазини, хлібопекарня, побутовий комбінат, готель, їдальня.
Партійна організація об'єднує 28 комуністів, комсомольська - 64 члени ВЛКСМ.
Виникло село на початку XVII ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. Тоді ж на Альминських висотах, поблизу Поштового, Севастопольський загін Червоної гвардії розбив білогвардійців, які обороняли підступи до Сімферополя. У квітні 1918 року під станцією Альма (Поштова) загін комуністів на чолі з більшовиком В. О. Басенком мужньо стримував натиск військ німецьких окупантів, які рухалися до Севастополя. У 1920 році тут створено радгосп. Уродженцю с. Самохвалового (Шакул) льотчику Н. С. Самохвалову за мужність, виявлену під час визволення Кубані, присвоєно звання Героя Радянського Союзу, Загинув у 1944 році. Його ім'я присвоєно селу.
у селищі створено музей, що діє на громадських засадах.
На території Малинівки знайдено декілька стоянок доби раннього палеоліту, на одній з них (Кобазі) розкопані 4 вогнища, а поблизу сіл Поштового, Завітного, Казанків, Приятного Свідання - залишки курганного могильника та двох поселень доби бронзи, поселення, городища, двох сховищ і могильника скіфів, а також середньовічного поселення.
Дивиться також інші населені пункти району: