Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Красногвардійське

Красногвардійське - село, цетр сільської Ради, розташоване за 24 км від районного центру і залізничної станції Краснофлотська. Дворів - 445. Населення - 1540 чоловік. Сіль­ській Раді також підпорядковані населені пунк­ти Лазарівка, Лохівка, Лучове, Маківка й Пуш­кіне.
У Красногвардійському розміщена центральна садиба птахофабрики «Красногвардійська», за якою закріплено 13 448 га сільськогосподар­ських угідь, у т. ч. 9734 га орної землі. У господарстві вирощують також велику рогату худобу і овець. За самовіддану працю 12 трудівників нагороджено орденами й медалями СРСР. Серед них механіка М. В. Кудрянюва і механізатора О. В. Новикова - орденом Леніна, доярку Т. М. Стьопину - орденом Жовтневої Революції.
У селі є восьмирічна школа, де навчаютьса 370 дітей працюють З0 учителів, клуб, бібліотека з книжковим фондом 9 тис. примірників, медпункт, дитячий садок-ясла, три магазини, їдальня, комбінат побутового обслуговування.
Партійна організація Красногвардійського об'єднує 88 комуністів, комсомольська - 128 чле­нів ВЛКСМ.
Виникло село 1880 року. Радянську владу встановлено в січні 1918 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни проти німецько-фашист­ських загарбників билися 29 жителів, з них 20 за бойові подвиги нагороджено орденами й медалями СРСР. 6 чоловік загинули за свободу і незалежність Батьківщини. Під час гітлерівській окупації тут у 1942-1943 рр. діяла підічльна група, яку очолював В. І. Бойченко.

.

Красногвардійське - cучасна карта