Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Голубинка

Голубинка - село, центр сільської Ради, розташоване в долині річки Бельбеку, за З0 км від районного центру і за 22 км від залізничної станції Сирень. Через село проходить автошлях Бахчисарай - Ялта. Дворів - 323. Населення - 933 чоловіка. Сільській Раді також підпорядко­вані села Аромат, Багата Ущелина, Нижня Голубинка, Новопілля, Поляна, Путилівка, Соко­лине, Сонячносілля.
У Голубинці міститься центральна садиба садівницького радгоспу «Ароматний» та Куйбишевське відділення «Сільгосптехніки». За рад­госпом закріплено 4085 га сільськогосподарських угідь у т. ч. 1186 га орної землі. У господарстві вирощують також ефіроолійні культури і тютюн. Побудовано 2 холодильники для збері­гання фруктів та винограду місткістю 1000 тонн. На честь 50-річчя утворення СРСР за успіхи в сільськогосподарському виробництві радгосп нагороджено Ювілейною Почесною грамотою ЦК КП України, Президії Верховної Ради УРСР, ради Міністрів УРСР і Української ради профспілок. 16 чоловік удостоєно орденів і медалей Радянського Союзу.
У селі є восьмирічна школа, де навчаються 280 учнів і працюють 16 учителів, будинок культури із залом на 300 місць, бібліотека з фондом 10 тис. книжок, лікарня, вузол зв'язку. За 4 км від села знаходиться обласна водолікарня «Чор­ні води», де щорічно лікуються 1400 чоловік.
У Голубинці працюють 32 члени КПРС і 16
комсомольців.
Село виникло у першій половині XVII ст. Радянську владу встановлено в січні 1918 року.
Біля Соколиного виявлено таврський могиль­ник, а також залишки поселення і печерної церкви VIII-X ст. Неподалік сіл Голубинки, Поляни і Сонячносілля були розміщені три середньо­вічні поселення, могильник, монастир і 2 замки (IV-Х ст., XIV-XV століття).

.

Голубинка - cучасна карта