Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Льговське

Льговське - село, центр сільської Ради, розташоване за 27 км від районного центру та залізничної станції Кіровська. Дворів - 646. На­селення - 2203 чоловіка. Сільраді підпорядковані насолені пункти Пруди, Доброблюбівка й Долинне.
У Льговському розміщено центральну садибу радгоспу «Жемчужний», за яким закріплено 5173 га сільськогосподарських угідь, у т. ч.
2358 га орної землі. Основний напрям господарства - виноірадно-виноробний, розвинуті також нальметне садівництво, рільництво і тваринни­цтво. Діють винозавод, який виробляє до 14 млн. декалітрів виноматеріалів на рік, холодильник місткістю 500 тонн. За ударну працю 48 передо­виків радгоспу нагороджено орденами й медалями СРСР, серед них ордена Трудового Червоного Прапора удостоєно директора радгоспу Є. І. Баранова, керуючого відділком С. М. Борщака, робітницю виноградарської бригади А. В. Головату, бригадира садівничої бригади А. Г. Єжова, тракториста С. Т. Муравйова.
Тут є середня школа, де навчаються 670 учнів і викладають 37 учителів, будинок культури із залом на 600 місць, медпункт, дитсадок, 9 ма­газинів, їдальня, побутовий комбінат. Прокладений водопровід. Лише за 60-і роки тут зведено 200 будинків для робітників радгоспу, гуртожиток на 600 місць.
На обліку у партійній організації - 95 комуністів, у комсомольській - 196 членів ВЛКСМ.
Село почало будуватися 1952 року й виросло в основному за роки восьмої п'ятирічки.
Серед жителів Льговського - 118 учасників Великої Вітчизняної війни, з них 61 чоловіка за разні подвиги нагороджено орденами та медалями.
У селі встановлено пам'ятники В. І. Леніну й І. В. Мічуріну.

.

Льговське - cучасна карта