Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Кіровське

Кіровське - село, центр сільської Ради. Розташоване за 38 км від районного центру і за 48 км від залізничної станції Євпаторія. Дво­рів - 727. Населення - 2535 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Дозорне, Задорне, Низівка.
За радгоспом «Кіровський», центральна садиба якого розміщена в Кіровському, закріплено 18 714 га сільськогосподарських угідь, у т. ч. 13 730 га орної землі. Господарство спеціалізу­ються на виробництві м'яса, молока, вирощують зернові й олійні культури, виноград. За трудові успіхи орденами й медалями Союзу РСР нагороджено 151 чоловіка, серед них орденом Лені­на – виноградаря А. П. Складнюка, механіка П. І. Чечеля, орденом Жовтневої Революції - бригадира Г. І. Сукнистого.
Є середня школа, де 33 вчителі навчають 800 учнів, будинок культури із залом на 500 місць, бібліотека з книжковим фондом понад 5 тис. примірників, дільнична лікарня, дитячий садок, 5 магазинів.
На обліку в партійній і комсомольській організаціях села перебувають 115 комуністів і 230 членів ВЛКСМ.
Село засноване 1932 року як центральна са­диба зернорадгоспу «Євпаторійський», перейме­нованого у грудні 1934 року в «Кіровський». У роки Великої Вітчизняної війни билося з ворогом 402 жителі села, з них 111 загинуло, 233 нагороджено орденами й медалями.
У селі встановлено пам'ятник С. М Кірову.

.

Кіровське - cучасна карта