Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Углове

Углове - село, центр сільської Ради. Розташоване за 2 км від моря та за З0 км під район­ного центру і залізничної станції Бахчисарай. Через село проходить автошлях Миколаївка - Севастополь. Дворів - 683. Населення - 2430 чо­ловік.
У селі міститься центральна садиба колгоспу «Чорноморець», за яким закріплено 2880 га
сільськогосподарських угідь, у т. ч. 794 га орної землі. Основний виробничий напрям його - виноградарство, розвинуті також садівництво, зернове господарство і тваринництво. У селі побудовано винозавод, консервний цех, холодильник на 500 тонн, механічні майстерні. За успіхи, в розвитку сільськогосподарського виробництва «Чорноморець» у 1964 році відзначено дипломі їм 3-го ступеня ВДНГ СРСР. За трудові досягнення 36 передовиків нагороджено орденами і медалями Союзу РСР.
У середній школі навчаються 510 дітей і пра­цюють 36 учителів. Є будинок культури із залом на 300 місць, бібліотека з фондом 15 тис. книжок, медпункт, дитячий комбінат, 3 магазини, готель з їдальнею, поштове відділення.
Партійна організація об'єднуй 90 комуністів, комсомольська - 37 членів ВЛКСМ.
Виникло село на початку XVIII ст. Радян­ську владу встановлено в січні 1918 року.
В Угловому споруджено пам'ятник В. І. Леніну, а також обеліск воїнам, які полягли за визволення Батьківщини.
Поблизу села знаходяться залишки пізньо-скіфського городища і могильника (І ст. до н. ери).

.

Углове - cучасна карта