Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Воронки

Воронки - село, центр сільської Ради. Розташовані за 23 км від районного центру Роздоль­ного. Дворів - 78. Населення - 256 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Григорівка, Зимине, Красноармійське, Овражне, Серебрянка, Соколи й Чехово.
У Воронках міститься відділок радгоспу «Схід» і майстерні Роздольненського відділення «Сільгосптехніки». Основний напрям господар­ства - відгодівля свиней і великої рогатої худоби. За трудові успіхи 14 працівників радгоспу удостоєно орденів і медалей СРСГ, у т. ч. ордена Леніна - комбайнера І. М. Шестерню.
Працюють клуб, фельдшерський пункт, від­ділення зв'язку, магазин. Діти вчаться у Зиминській середній школі.
У селі працюють 5 членів КПРС і 8 членів ВЛКСМ.
Засноване село в 20-х роках XX ст. Під час Великої Вітчизняної війни німецько-фашистські загарбники розстріляли 147 жителів села. 20 чоловік билися з ворогом на фронтах, 15 чоловік нагороджені орденами і медалями, 7 загинули в боях за визволення Батьківщини.

.

Воронки - cучасна карта