Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Янтарне

Янтарне - село, центр сільської Ради. Розташоване за 8 км від районного центру, за 3 км від залізничної станції Краснопартизанська і за 5 км від автошляху Москва-Сімферополь. Дворів - 361. Населення - 1221 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Григорівка, Красний Партизан і Удачне.
У Янтарному розміщена центральна садиба експериментального плодорозсадницького радгоспу «Мир», за яким закріплено 1367 га сільсько-господарських угідь, у т. ч. 1205 га орної земліі. 825 га зайнято під виноградниками і садами. Механізатори радгоспу під керівництвом механіка І. 3. Наумова сконструювали лонжеронну виноградозбиральну машину, яка широко застосовується на виноградних плантаціях України. 1956 року ланкову М. Ю. Макєєнкову за високий урожай винограду удостоєно ордена Леніна. Всього за трудові успіхи нагороджено 12 чоловік.
Є восьмирічна школа, в якій 18 учителів навчають 254 учнів, клуб, літній кінотеатр, бібліотека з фондом 5 тис. книжок, медпункт, дитячий садок, їдальня, три магазини, перукарня, поштове відділення. Діє водопровід.
Партійна організація села об'єднує 44 кому­ністів, комсомольська - 52 членів ВЛКСМ
Виникло село 1946 року.
На фронтах Великої Вітчизняної війни билося з ворогом 79 чоловік, 58 з них нагороджено орденами й медалями.
Біля Янтарного виявлено залишки поселення доби міді, скіфський могильник.

.

Янтарне - cучасна карта